Radhu, singurul român din clasamentul muzical Billboard Latin, supranumit Regele Cumbiei, îl susține din tot sufletul pe Ioan Bogdan Codreanu, la Președinția Consiliului Județean Suceava,
„Îmi doresc ca atunci când vin în Bucovina, să găsesc peste tot implementat proiectul de la Pojorâta, care, iată, ni s-a arătat că se poate, și, atunci, de ce să nu i se dea o șansă unui tânăr cu experiență, și, care, are atât de multe rezultate în satul natal și atât de multe de făcut pentru Bucovina? Votați-l pe Ioan Bogdan Codreanu, prin acel vot, vă veți face dvs o viață mai curată, mai liniștită și condiții mai bune de trai! Dacă un om dovedește că se poate, de ce nu pui stampila pe el?”
De vorbă cu europarlamentarul Maria Grapini, „Este important să se știe că există Fondul Strategic de Investiții de cca 600 miliarde euro, din care deja […]
La un ceai, cu Dragoș Popa, „Liniștea și simplitatea sunt elemente cheie care mă fac fericit, iar dragostea și respectul sunt un liant pentru […]
Acest site folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți performanța și de a spori experiența utilizatorului. Prin accesarea site-ului nostru, acceptați folosirea cookie-urilor.AcceptView Policy