Comentarii la: Simt nevoia să explodez, să contrazic, să plâng, să strig, și muzica este un mijloc de exprimare a nevoii mele de eliberare de agitația existențială. Este și un mijloc de a-mi exprima inocența! http://romaniavippress.com/2067-2/ Promovarea românilor valoroși la ei acasă și în lume! Wed, 16 Aug 2017 08:06:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8